मलाई पुरुषको वि’र्य खान मन पर्छ, कुनै असर गर्छ कि गर्दैन ?पूरा हेरि बताउनु होस

नमस्कार, मेरो नाम सुप्रीया भिटवाल हो, मेरो उमेर २६ वर्ष भयो । मलाई पुरुससँगको स’म्भोगमा पुरुष स्ख’लित हुँदा म उसको वि’र्य खाने गर्दछु । केटाको वि’र्य खाँदा मात्रै मलाई यौ’न आ’नन्द मिल्छ ।डाक्टर साब यसरी वि’र्य खाँदा कुनै शा’रिरिक हानी नोक्सानी गर् कि गर्दैन ? साथैं यसरी वि’र्यपान गर्दा महिलाको मोटोप नमा बृद्धि हुन्छ भन्छन् यो सत्य हो कि होईन ?जब मानिसमा ज्ञानको अवस्था सृजना भएको थियो उक्त समयमा पनि शु’क्रकिट सेवन गर्ने कुराले मानविय जीवनमा कुनै असर गर्दछ भनेर लेखिएको छैन ।

डाक्टर सुबोध कुमार पोखरेल(बरिष्ठ यौन तथा प्रजनन विशेषज्ञ) को उत्तर :

विज्ञानमा मात्रै होईन विज्ञान भन्दा पहिले प्राचिन कालमा वि’र्यपानले स्वास्थ्यलाई कुनै असर गर्दैन भन्ने कुरा लेखिएको छ । आजको आधुनिक विज्ञान विकास नभइसकेको अवस्थामा जब मानिसमा ज्ञानको अवस्था सृजना भएको थियो उक्त समयमा पनि शु’क्रकिट सेवन गर्ने कुराले मानविय जीवनमा कुनै असर गर्दछ भनेर लेखिएको छैन ।

यौ’न आ’नन्द भनेको यौ’न आ’सनमा भर पर्ने कुरा हो । सबैभन्दा महत्वपुर्ण पक्ष भनेको केटाकेटी दुबैको मन मिल्नु पर्यो अनी घर्षणले पनि यौ’नमा निकै ठुलो प्रभाव पार्दछ । यौ’न विज्ञानमा के कुरा उल्लेख गरिएको छ भने दुई जनाको मन मिलेर गरिएको से’क्स नै सबैभन्दा उत्तम यौ’न स’म्पर्क छ । जब जोडीहरु चर’म उ’त्कर्षमा हुन्छन् उनीहरुलाई खुल्ला छोड्दिनुपर्दछ ।

तपाईको श्रीमान वा केटा साथीको वि’र्यले तपाईको मुखमा वा पेटमा गएर कुनै प्रकारको सं’क्रमण हुँदैन भन्ने लाग्छ भने यसले तपाईलाई स’मस्या हुँदैन

अर्को कुरा हरेक सम्बन्धमा वि’र्य पा’नले यौ’न स’न्तुष्टि दिन्छ भन्ने त होईन् तर व्यक्ति अनुसार यौ’न आ’नन्द लिने सबैको आ–आफ्नै तरिका हुन्छन् । त्यसमा उहाँको वि’र्य पा’नको ल’त रहेछ । यदी पुरुषलाई कुनै प्रकारको सं’क्रमण छैन तपाईको पार्टनर स्वस्थ्य छ र उसको वि’र्यमा कुनै प्रकारको किटानु छैन भने वि’र्य सेवनले स्वास्थ्यलाई कुनै असर गर्दैन ।

यौ’न स’म्बन्धमा हरेक कुराहरु दुई जनाको सह मतिमा हुनुपर्दछ । वि’र्य से’वन गर्ने कुरा पनि तपाईहरुको जोडीमा भर पर्ने कुरा हो । यदी तपाईको श्रीमान वा केटा साथीको वि’र्यले तपाईको मुखमा वा पेटमा गएर कुनै प्रकारको सं’क्रमण हुँदैन भन्ने लाग्छ भने यसले तपाईलाई स’मस्या हुँदैन ।

वि’र्यमा हामीले हेर्ने हो भने दुई प्रकारको तत्व हुन्छ । एउटा त शुक्रक्रिट भयो अर्को भनेको झोल जस्तो तत्व पनि हुन्छ ।अर्को कुरा मोटोपटको वि’र्यमा फुटो भन्ने तत्व हुन्छ जसले केही हदसम्म अ’सर गर्दछ ।यो याै’न जिज्ञासा र समाधान हामिले नेपाल समाचार पत्रबाट लिएका हाैँ.सांकेतिक तस्बिर

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!